Profil balkonowy, tarasowy Renoplast W30R
search
  • Profil balkonowy, tarasowy Renoplast W30R
  • Profil balkonowy, tarasowy Renoplast W30R
  • Profil balkonowy, tarasowy Renoplast W30R

Profil balkonowy, tarasowy Renoplast W30R

482,00 zł
Brutto Wysyłka 3-7dni

W30R jest profilem stosowanym na tarasach i balkonach z posadzką podniesioną – wentylowaną z płytek kamiennych, betonowych lub ceramicznych grubowarstwowych układanych na podkładkach.

Proszę wybrać kolor: Szary RAL 7037
Ilość
Towar w magazynie

 

Bogata oferta produktów renomowanych producentów

 

Fachowe doradztwo i pomoc przy doborze produktów

 

Bezpieczne i wygodne zakupy

W30R jest profilem stosowanym na tarasach i balkonach z posadzką podniesioną – wentylowaną z płytek kamiennych, betonowych lub ceramicznych grubowarstwowych układanych na podkładkach. Profil okapowy W30R wykonany jest z wysokiej jakości aluminium, pokrytego powłoką poliestrową zapewniającą pełną odporność na korozję oraz zewnętrzne warunki atmosferyczne. Profile można łączyć z różnego rodzaju izolacjami takimi jak rolowe i powłokowe izolacje bitumiczne, membrany PVC i EPDM, żywice POLIURETANOWYCH i mineralne zaprawy uszczelniające.

Dzięki właściwej budowie profilu W30R zapewnione jest pewne oparcie i stabilizacja płytek posadzkowych wzdłuż krawędzi tarasu. Profil W30R posiada bardzo duże otwory odwadniające z unikalnym systemem dodatkowego odwodnienia izolacji poprzez otwory przelewowe w przypadku braku drożności podstawowych otworów odwadniających. Konstrukcja profilu W30R pozwala na systemowe mocowanie rynny GAMRAT lub MARLEY o średnicy 75 mm za pośrednictwem haków MG75.

Dostępne kolory: szary RAL 7037, brązowy RAL 8019, grafit RAL 7024

Wymiar: 1szt- 2mb

Renoplast

Informacje o produkcie

Zastosowanie
Balkony Tarasy wentylowane
Materiał
Aluminium pokryte powłoką poliestrową

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.