Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 810,00 zł - 960,00 zł

Odwodnienia liniowe

Aktywne filtry

Dobrze zaprojektowane odpływy w formie liniowej eliminują problem zalewania ścian oraz fundamentów. Na dodatek pozwalają na gromadzenie deszczówki z całej powierzchni wokół budynku. Odwodnienia liniowe mogą zatem stać się istotnym elementem systemu retencji. Warto więc przyjrzeć się ofercie profesjonalnego producenta, który dostarcza trwałe i wydajne rozwiązania w tym zakresie.

Czytaj więcej

Odwodnienia liniowe ze stali nierdzewnej

Aby odpływ spełniał swoją funkcję w najlepszy możliwy sposób, produkuje się go z wytrzymałych tworzyw sztucznych lub zabezpieczonych przed korozją metali. My postawiliśmy na wysokogatunkową stal nierdzewną. Dzięki niej odwodnienie liniowe zewnętrzne wyróżnia się nie tylko znakomitą odpornością na rdzewienie, ale również godną uwagi wytrzymałością. Jest w stanie wytrzymać trudne warunki atmosferyczne, a przy okazji świetnie chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi (zwłaszcza wgnieceniami, złamaniami czy pęknięciami). Powstałe ze stali nierdzewnej odwodnienia liniowe są na dodatek niewrażliwe na działanie większości związków chemicznych. Nie osadzają się na nich żadne zanieczyszczenia – w związku z tym świetnie sprawdzają się w warunkach przemysłowych.

Odpływ liniowy zewnętrzny – profesjonalne wykonanie

Projekty naszych odwodnień łączą w sobie funkcjonalność z estetyką. Zdajemy sobie sprawę z tego, że muszą dostosować się do każdej architektury. Dlatego odwodnienia liniowe cechują się standardowym, metalicznym kolorem. Na dodatek sprawiają wrażenie lekkiej konstrukcji, która nie przytłacza swoją obecnością. W efekcie nie rzucają się w oczy, co pozwala obserwatorom skupić się na ważniejszych elementach budynku.

Posiadamy odwodnienia linowe pod postacią korytek oraz maskownic o długości 1,5 m lub 2 m. Korytka wyposażyliśmy w specjalne kołnierze, które odpowiadają za szczelne połączenie z izolacją przeciwwilgociową. Maskownice dostosowujemy na życzenie klienta. Nasze odwodnienie liniowe zewnętrzne bez problemu dopasuje się do posadzek wentylowanych czy żywicznych.

Pomoc w wyborze odpływu liniowego zewnętrznego

W naszym asortymencie można znaleźć kilka modeli odwodnień. Każdy z nich przyda się do realizacji innego projektu. Odpowiednio dobrany odpływ liniowy zewnętrzny pozwoli na zrealizowanie nawet najbardziej skomplikowanego projektu. Z tego powodu służymy profesjonalnym doradztwem w kwestii wyboru modelu. Posiadamy duże doświadczenie, które pomaga wskazać właściwy produkt.

Więcej informacji na temat odwodnienia liniowego zewnętrznego udzielimy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zachęcamy do zadawania nam pytań.