Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 15,00 zł - 930,00 zł

Marka

Marka

Wpusty balkonowe i tarasowe

Aktywne filtry

Wpusty tarasowe mają za zadanie dbać o prawidłową pracę izolacji balkonowych i tarasowych, poprzez odprowadzanie nadmiaru gromadzącej się w ramach nich wody. Proponowane przez nas wpusty balkonowe oraz tarasowe zostały skompletowane w taki sposób, aby jako całość stanowiły one asortyment możliwy do zastosowania w obrębie przestrzeni o niejednolitej specyfice. Dzięki temu zarówno prywatni inwestorzy, jak i działający na co dzień w branży na dużą skalę instalatorzy czy architekci odnajdą u nas rozwiązania precyzyjnie dopasowane do swoich potrzeb.

Czytaj więcej

Wpusty balkonowe w wielu różnych wariantach

Aby uczynić naszą ofertę możliwie jak najbardziej kompleksową i wszechstronną, grupujemy w ramach niej wpusty balkonowe różnych rodzajów. Wśród nich odnajdziesz m.in. modele proste, poziome, pionowe, a także nieogrzewane lub ogrzewane o wielu niejednolitych średnicach.

Poszczególne wpusty balkonowe występują w formie zintegrowanych, kompletnych zestawów, obejmujących – w zależności od konkretnego ich modelu – np. złączne elementy mocujące, uszczelki, klapki antyzapachowe, nasadowe ramy czy też dodatkowe uszczelniające kołnierze. W przypadku tych ostatnich, wybierając wpusty tarasowe uwzględniające w swojej konstrukcji kołnierz izolacyjny, możesz wybrać jeden z czterech dostępnych rodzajów materiału. W tym zakresie do Twojej dyspozycji oddajemy:

  • tkaniny elastyczne rekomendowane do stosowania w połączeniu z izolacjami mineralnymi, poliuretanowymi oraz uzyskiwanymi na bazie mas bitumicznych,
  • bitum polecane w ramach hydroizolacji z mas bitumicznych i pap,
  • EDPM oraz PVC przeznaczone do wykorzystania kolejno z membranami EPDM albo PVC.

Jeśli chodzi z kolei o główne zalety, którymi odznaczają się oferowane przez nas wpusty balkonowe, jest to przede wszystkim komfortowy i prosty w przeprowadzeniu montaż, wysoka odporność na oddziaływanie czynników atmosferycznych, wieloletnia niezawodność pracy, wysoka wydajność, przy zachowaniu niewielkich rozmiarów, a także optymalny stosunek ceny do jakości. Jeżeli interesują Cię zatem precyzyjnie wykonane, wytrzymałe, funkcjonalne i relatywnie tanie wpusty balkonowe, gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.