Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 60,00 zł - 1 710,00 zł

Marka

Marka

Posadzki typu kamienny dywan

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-12 z 42 pozycji

Aktywne filtry

Kamienny dywan – piękne i trwałe podłoże

Oferujemy różne rodzaje kruszywa, z których tworzy się tzw. kamienny dywan. Jest to posadzka stworzona z drobnych kamyczków rzecznych lub marmurowych, które łączy się przy pomocy specjalnej żywicy. Prawidłowo wykonany montaż zapewnia naturalny wygląd kamiennego dywanu i pozwala uzyskać równomierną powierzchnię. Tego typu podłoże jest eleganckie i praktyczne, zapewnia przyczepność butom, eliminując ryzyko poślizgu. Kamienny dywan można układać na zewnątrz oraz w pomieszczeniach. Świetnie wygląda na tle roślin, dlatego sprawdza się w roli alejek ogrodowych.

Czytaj więcej

Akcesoria pozwalające stworzyć kamienny dywan

W naszym katalogu dostępne są rozmaite spoiwa pozwalające wykonać stabilnie przyczepiony do podłoża i efektywnie prezentujący się kamienny dywan. Są to preparaty żywiczne, które wykazują się odpornością na działanie promieniowania UV oraz innych szkodliwych czynników atmosferycznych. Dzięki temu kamienny dywan będzie służył przez wiele lat bez konieczności przeprowadzania prac naprawczych. Substancje są również wytrzymałe mechanicznie. 

Różne rodzaje kamiennych dywanów

W naszym katalogu dostępne są rozmaite kruszywa. Dzięki temu oferujemy szeroki wybór, co sprawia, że niemal każdy klient powinien bez trudu dobrać idealny model kamyczków, by wykonać piękny kamienny dywan pasujący do swojego otoczenia lub stylu wykończenia domu. Decydować można między kruszywem pochodzenia rzecznego oraz marmurowego. Olbrzymim atutem oferty jest dostępność różnorodnych wersji kolorystycznych. Można postawić m.in. na kamienny dywan biały, szary, brązowy, pomarańczowy, różowy, żółty, zielony oraz stanowiący swoistą mieszankę kilku barw lub ich odcieni. 

Gdzie układać kamienny dywan?

Posadzka typu kamienny dywan jest estetyczna i ma charakter dekoracyjny. Dlatego warto ją układać w miejscach, które są widoczne i gdzie ułożenie kamiennego dywanu pozytywnie wpłynie na prezencję danej strefy. Kamienny dywan świetnie nadaje się na podłoże tarasów, balkonów, chodniczków ogrodowych, podjazdów, ale można go też wykonać wewnątrz pomieszczeń. Powinien być układany na utwardzonej powierzchni.