Filtruj według

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 4,00 zł

Podkładki pod płyty tarasowe

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Podczas montażu płyt tarasowych poleca się skorzystać z rozwiązań dostarczanych przez zaufanego producenta. Dlatego polecamy uwadze nasze podkładki tarasowe. Ich właściwości pozwalają na zastosowanie w nawet najbardziej wymagających projektach.

Czytaj więcej

Wytrzymałe i odporne na uszkodzenia podkładki pod płyty tarasowe

Podkładki tworzymy przy użyciu najlepszych dostępnych materiałów. Wysokogatunkowe surowce są niezbędne do tego, aby spełnić oczekiwania współczesnych klientów. Podkładki tarasowe powstają ze specjalnego tworzywa sztucznego. Cechuje się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także różnego rodzaju czynniki atmosferyczne. To właśnie z tego powodu podkładki pod płyty tarasowe nadają się do wykorzystania w warunkach zewnętrznych. Dodatkowym atutem jest estetyka wykonania.

Podkładki tarasowe – zalety zastosowania

Dostępne w ofercie produkty zostały zaprojektowane z myślą o wytrzymałości oraz komforcie użytkowania, dlatego posiadają m.in. regulację wysokości. Pozwala ona na wyeliminowanie wszelkich uskoków, co daje w praktyce znakomite efekty. Oprócz tego podkładki pod płyty tarasowe gwarantują:

  • łatwy montaż i demontaż,
  • uniknięcie kłopotów z nierównym podłożem,
  • skuteczne odprowadzanie wody,
  • brak konieczności użycia kleju.

Hydroizolacja to najlepszy możliwy sposób na pozbycie się problemu zalegającej wody pod posadzką, która w przeciwnym wypadku powodowałaby wykwity oraz zawilgocenie. Warto zauważyć, że podkładki tarasowe pozostawiają też sporo wolnej przestrzeni pod powierzchnią. To doskonałe miejsce do poprowadzenia instalacji (np. świetlnych, wodnych czy elektrycznych). Umieszczone tam przewody będą ukryte, co nie pozostanie bez wpływu na estetykę tarasu.

Cena podkładek pod płyty tarasowe

Nasze produkty wyróżniają się konkurencyjną ceną. Na dodatek w asortymencie znajduje się wiele różnych modeli do wyboru. Dzięki temu każdy znajdzie podkładki tarasowe dostosowane do potrzeb konkretnego projektu.

Z przyjemnością pomożemy w wyborze produktu. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w tej sprawie.